Bratislava

LeitnerLeitner

tax audit advisory

SK 811 03 BRATISLAVA, UNIQ. Staromestská 3
t +421 2 591 018 00 f +421 2 591 018 50
e bratislava.office@leitnerleitner.sk

Bratislava

O nás

LeitnerLeitner sa už skoro 25 rokov úspešne stará o svojich klientov na Slovensku. Spoločne s 50-členným tímom radia Anna Fábryová, Roman Ponc a Peter Szabó malým a stredným firmám, rodinným podnikom, národným a medzinárodným koncernom, jednotlivcom ale aj začínajúcim podnikateľom. Zároveň sme radi, že vieme našim klientom poskytnúť služby v nemeckom a/alebo anglickom jazyku.

Naši odborníci pracujú s vášňou na vašich zadaniach a prinášajú vám praktické riešenia z oblastí daňového poradenstva, auditu, finančných, účtovných a mzdových služieb. Pri príprave našich riešení spájame osobnú starostlivosť o klienta, dlhoročné skúsenosti, precíznu znalosť predmetnej veci ako aj vlastnú podnikateľskú skúsenosť.

Mnohí naši daňoví poradcovia a audítori pravidelne prednášajú na univerzitách, publikujú a podieľajú sa na príprave nových zákonov. Len tak vieme zaručiť, že naše riešenia a odporúčania sú pre klienta spoľahlivé a obhájiteľné.

 

o LeitnerLeitner

Skupina LeitnerLeitner je jednou z vedúcich spoločností v oblasti daňového poradenstva a audítorských služieb v regióne CEE/SEE. Vaša kontaktná osoba v rámci LeitnerLeitner má za sebou podporu 735 zamestnancov skupiny ako aj naších kooperačných partnerov z celého sveta. Rok 2019 je pre LeitnerLeitner veľmi významným rokom, nakoľko oslavujeme 60-te výročie od vzniku kancelárie. Ďakujeme našim klientom za prejavenú dôveru.

 

Prepojení so svetom

Aby sme našim klientom mohli poskytovať špičkové služby po celom svete, je LeitnerLeitner členom Praxity.

Dátum Lokalita

Nájdite vášho experta