Bratislava

LeitnerLeitner

tax audit advisory

SK 811 03 BRATISLAVA, UNIQ. Staromestská 3
t +421 2 591 018 00 f +421 2 591 018 50
e bratislava.office@leitnerleitner.sk

Bratislava

LEITNERLEITNER NEWS | COVID-19

Náš LeitnerLeitner Team Vás už pravidelne informuje o aktuálnych daňových a právnych témach v oblasti ekonomických opatrení, ktoré postupne prijíma Vláda SR z dôvodu COVID-19. V prípade otázok sú Vám naši experti ako aj Vaše osobné kontaktné osoby radi k dispozícií.

Viac informácií nájdete v časti „Newsletter“: https://www.leitnerleitner.sk/slovakia/sk/newsletter

O nás

LeitnerLeitner sa už skoro 25 rokov úspešne stará o svojich klientov na Slovensku. Spoločne s 50-členným tímom radia Anna Fábryová, Roman Ponc a Peter Szabó malým a stredným firmám, rodinným podnikom, národným a medzinárodným koncernom, jednotlivcom ale aj začínajúcim podnikateľom. Zároveň sme radi, že vieme našim klientom poskytnúť služby v nemeckom a/alebo anglickom jazyku.

Naši odborníci pracujú s vášňou na vašich zadaniach a prinášajú vám praktické riešenia z oblastí daňového poradenstva, auditu, finančných, účtovných a mzdových služieb. Pri príprave našich riešení spájame osobnú starostlivosť o klienta, dlhoročné skúsenosti, precíznu znalosť predmetnej veci ako aj vlastnú podnikateľskú skúsenosť.

Mnohí naši daňoví poradcovia a audítori pravidelne prednášajú na univerzitách, publikujú a podieľajú sa na príprave nových zákonov. Len tak vieme zaručiť, že naše riešenia a odporúčania sú pre klienta spoľahlivé a obhájiteľné.

 

O LeitnerLeitner

Skupina LeitnerLeitner je jednou z vedúcich spoločností v oblasti daňového poradenstva a audítorských služieb v regióne CEE/SEE. Vaša kontaktná osoba v rámci LeitnerLeitner má za sebou podporu 725 zamestnancov skupiny ako aj naších kooperačných partnerov z celého sveta. Rok 2019 je pre LeitnerLeitner veľmi významným rokom, nakoľko oslavujeme 60-te výročie od vzniku kancelárie. Ďakujeme našim klientom za prejavenú dôveru.

 

Prepojení so svetom

Aby sme našim klientom mohli poskytovať špičkové služby po celom svete, je LeitnerLeitner členom Praxity.

Coronavírus: Naše opatrenia v súčasnej situácii

Vážení klienti a partneri,

Môžeme Vás a Vašich kolegov ubezpečiť, že sme si vedomí závažnosti situácie v našej spločnosti, ohľadom Covid19. Pred týmto vývojom sme včas pripravili akčný plán, ktorý je účinný od dnes.

V tejto súvislosti je našou prioritou na jednej strane blaho našich zamestnancov a ich rodín a na druhej strane našich klientov a ich podnikov. Budeme Vám naďalej poskytovať všetky služby a všetky informácie, ktoré sú pre Vás potrebné, aby ste mohli správne a bez oneskorenia viesť svoje podnikanie.

Na tieto účely sme prijali najmä tieto opatrenia:

¬ Naši zamestnanci dostali dostatočné vybavenie, aby mohli kedykoľvek pracovať z domu.
¬ Môžeme Vám ponúknuť telefonické a konferenčné možnosti pre spoločnú komunikáciu.
¬ Aby sme minimalizovali riziko infekcie, dôsledne dodržiavame rozšírené hygienické opatrenia.

Veríme, že naše úsilie pomôže zvládnuť túto výnimočnú situáciu v našej obchodnej a sociálnej komunite.

S pozdravom,
Váš LeitnerLeitner Team

Nájdite vášho experta