Bratislava

LeitnerLeitner

tax audit advisory

SK 811 03 BRATISLAVA, UNIQ. Staromestská 3
t +421 2 591 018 00 f +421 2 591 018 50
e bratislava.office@leitnerleitner.sk

Bratislava

Skončil si školu a hľadáš miesto, kde by ťa bavila práca a zamestnávateľ by docenil tvoju jedinečnosť?

Mal si už na základnej škole poriadok a nemiešali sa ti hrušky s jablkami?

Máš vo veciach jasno? Nechceme človeka, ktorý si odsedí pracovný čas, ale hľadáme človeka, ktorého bude práca u nás napĺňať a bude sa neustále posúvať.

Vo financiách  nemáš guláš?

Samozrejme toto je veľmi dôležitá otázka, na ktorú si odpovedz. Ak si stále pri počítaní položiek v košíku v obchode pomáhaš súčtom prstov na ruke, asi to nebude práca pre teba.

Cudzí jazyk ti nerobí problém a nemáš z neho „španielsku dedinu?“

Slovenčina je krásny jazyk, ale doba sa posúva a my tiež. Spolupracujeme s celým svetom, takže je potrebné pri práci ovládať aj cudzí jazyk.

Dôležité je nezaspať na vavrínoch.

U nás máš skvelú príležitosť naštartovať svoje sny a pracovať na sebe, lebo vzdávanie je pre nás top prioritou a zároveň aj benefit, ktorý ponúkame na oplátku my tebe. Šikovným kolegom ponúkame trainee programy, stáže, intershipy v rámci partnerských officov a LL Academy.
 

Dobrého majstra každý nájde.

Na ktorej pozícií sa vidíš ako najlepší z najlepších? Z našej skúsenosti vieme zaručiť, že z nejedného nášho kolegu, ktorý začínal na pozícií asistenta sa neskôr stal náš partner. Snažíme sa interne vychovávať talentovaných kolegov, aby rástli v rámci firmy.

Čo sa v mladosti naučíš, v starobe, ako by si našiel.

Školenia, certifikáty a vzdelávanie máš u nás isté. Potom je už na tebe, ako so svojím talentom a vedomosťami naložíš. Predchádzajúca prax je výhodou.

Najskôr práca, potom zábava.

Snažíme sa o to, aby samotná práca bola aj zábavou. Ale po dobre vykonanej práci nám všetkým dobre padne spoločne strávený čas vo forme teambuildingov.

Učený z neba nikto nespadol.

Pravidlo, ktoré u nás vo firme platí je, že ak niečo nevieš pýtaj sa. Pracujeme v skvelom tíme ľudí a vieme veľmi dobre, aké ťažké sú začiatky. Tak sa osmeľ a neboj sa.

V núdzi spoznáš priateľa.

Filozofia našej firmy je, aby si kolegovia pomáhali a okrem práce nadobudli aj priateľské vzťahy.

Česť a dobré meno na trhu nekúpiš.

Naša firma sa úspešne stará o svojich klientov už takmer 25 rokov. Výsledky hovoria za nás. Hodnoty, ktorými sa riadime:

  • Odbornosť
  • Zanietenosť
  • Spoľahlivosť
  • Rešpekt a úcta

Čo môžeš urobiť dnes, neodkladaj na zajtra.

Preto neváhaj a pošli svoj životopis sem -  martina.obertova@leitnerleitner.sk