Bratislava

LeitnerLeitner

tax audit advisory

SK 811 03 BRATISLAVA, UNIQ. Staromestská 3
t +421 2 591 018 00 f +421 2 591 018 50
e bratislava.office@leitnerleitner.sk

Bratislava

Payroll specialist

Hlavná náplň práce:

  • Kompletné externé spracovanie mzdovej agendy:
    • bežné mesačné spracovanie miezd
    • prihlásenie a odhlásenie zamestnancov na príslušných úradoch
    • spracovanie výkazov pre zdravotné poisťovne, sociálnu poisťovňu, daňový úrad
    • spracovanie ročného zúčtovania daní a zdravotného poistenia
    • spracovanie evidenčných listov dôchodkového poistenia, vyhotovovanie rôznych potvrdení pre zamestnancov
  • Komunikácia s poisťovňami a štátnymi inštitúciami
  • Príprava podkladov pre účtovníctvo a reporting
  • Spracovanie HR štatistických prehľadov
  • Monitoring legislatívnych zmien týkajúcich sa mzdovej agendy
  • Zodpovednosť za zlepšovanie procesov ako aj zabezpečenie ich implementácie v rámci mzdovej oblasti
  • Aktívna komunikácia s prideleným portfóliom klientov

Požiadavky:

  • Stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie
  • Minimálne 3 – ročná odborná prax v oblasti spracovania miezd, personálnej problematiky a personálneho poradenstva
  • Predchádzajúca skúsenosť s prácou v mzdovom poradenstve výhodou
  • Znalosť SW Datalock je vítané
  • Dobré IT zručnosti, ovládanie MS Excel na úrovni pokročilý
  • Znalosť anglického a/alebo nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni B2
  • Schopnosť dodržiavať stanovené termíny
  • Samostatnosť, presnosť, orientácia na detail
  • Dobré komunikačné a organizačné zručnosti,
  • Tímový hráč, proaktívny prístup k práci

Mzda: od 1.200 EUR (v závislosti od odborných a jazykových schopností)

Nástup: 1.6.2021