We for you in
Viac tu: LeitnerLeitner

Spoločne za jedným cieľom

Základom našej práce je know-how sharing medzi kolegami bez ohľadu na odbornú špecializáciu. Pridajte sa k nám a učte sa od najlepších. Hľadáme kompetentných a spoľahlivých kolegov, ktorých baví sebarealizácia a rozvíjanie vedomostí.

Prečo LeitnerLeitner?

Sme slovenská spoločnosť s dlhoročnou tradíciou, charakteristická aktívnou tímovou spoluprácou, plochou organizačnou štruktúrou a otvorenými dverami pre Vaše otázky. Komunikáciou s partnermi a s kolegami z iných tímov sa navzájom od seba učíme a tým poskytujeme klientom tie najlepšie riešenia. Preferujeme dlhodobý úspech pred krátkodobým ziskom. Preto sa spoliehame na neustály rozvoj našich zamestnancov, podporujeme talentovaných kolegov, ktorí vynikajú svojou angažovanosťou a zanietením.

Duálne vzdelávanie

Študujte duálne v LeitnerLeitner už od prvého ročníka na obchodnej akadémii.
Ako odborný garant sprevádzame žiakov celou strednou školou v spolupráci s Obchodnou akadémiou Račianska v Bratislave a môžeme byť už od počiatku štúdia Váš partner pre kariérny a osobnostný rast. Zaujali sme Vás? Obráťte sa priamo na nás alebo na obchodnú akadémiu.

S nami budete vždy o krok vpred.

Udržateľné podnikanie

V LeitnerLeitner vyznávame hodnoty udržateľné voči životnému prostrediu a komunite, v ktorej žijeme. Princípy udržateľného podnikania sú pre nás a našich zamestnancov nesmierne dôležité.

Nenašli ste, čo ste hľadali?
Pošlite nám svoj životopis na
Zaujali sme Vás?
Let's get in touch!
Apply now